Про нас

Компанія Online Telecom — це оператор і технологічний лідер на ринку телекомунікацій м. Ужгород і Ужгородського району. Ми надаємо послуги доступу до мережі Інтернет. Online Telecom пропонує своїм абонентам надзвичайно вигідні та зручні послуги підключення до мережі на революційної швидкості до 1 Гбіт/с.

Працюючи на ринку телекомунікаційних послуг, компанія Online Telecom заслужила репутацію надійного і передового оператора. Ми гарантуємо своїм абонентам незмінно високу якість і найсучасніші технологічні рішення.

Виняткова стабільність роботи мережі Online Telecom забезпечується інвестиціями в високоякісне обладнання і грамотною побудовою системи зовнішніх каналів компанії. Зокрема, ми співпрацюємо з кращими міжнародними магістральними операторами, на 100% резервуючи свої зовнішні канали, сумарна пропускна здатність яких перевищує 50 Гбіт/с.

Постійна робота над подальшим удосконаленням якості сервісу і увага до кожного клієнта — основи успіху нашої компанії. Найкращий його доказ — численні абоненти, які віддають перевагу послугам Online Telecom на протязі вже більше 10 років.

Оцініть надійність та інноваційність послуг Online Telecom на практиці. Вибирайте більше можливостей — без великих витрат!

Підключити інтернет в Ужгороді, ще ніколи не було так швидко і легко! Необхідно лише залишити заявку на підключення за контактними телефонами, або по вайберу.

ІНТЕРНЕТ від Online Telecom

Компанія Online Telecom надає своїм численним абонентам послуги виключно високої якості. Для вас — безперебійний швидкісний доступ до мережі Інтернет. І все це на вигідних і гнучких умовах, які передбачають можливість індивідуального вибору швидкості підключення до мережі інтернет.

Інтернет від Online Telecom, надається за технологією Ethernet і Pon — це якісний зв’язок на високій швидкості. Компанія є учасником Української Мережі обміну інтернет-трафіком UA-IX і має широкі канали доступу до зарубіжного сегменту Інтернету. Це означає, що клієнти Online Telecom, які придбали послугу доступу до інтернет, гарантовано отримують підключення до українських і зарубіжних ресурсів з мінімальними затримками і максимальною швидкістю.

Крім того, всім абонентам Online Telecom, які використовують послуги доступу до мережі інтернет надається зручна панель управління власним рахунком, додаткові корисні послуги, а також гнучкі можливості оплати послуг.

Чому ми
2999
Підтримка клієнтів
Фахівці компанії Online Telecom забезпечують якісну підтримку своїх користувачів.
3000
Наш клієнт = наш партнер
Ми прислухаємося до думки наших користувачів, ми будуємо довірчі відносини.
3001
Якісний сервіс
У нашій діяльності ми використовуємо тільки якісні IT-рішення.
3002
Швидке підключення
Ви замовляєте підключення, і в найкоротші терміни наші фахівці Вас підключають.
3003
Налаштування роутера
Фахівці проведуть якісну настройку роутера по вашому запиту.
3004
Додаткові послуги
У кожного клієнта є можливість замовити додаткові послуги за доступну ціну.
Приєднуйтесь до Online Telecom сьогодні

Підключіться зараз